ОРГАНІЧНИЙ РОЗЧИННИК КАЛОША ТМ ХІМРЕЗЕРВ

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: для розбавлення розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції. Знежирення проводять ганчіркою, зволоженою розчинником, забруднення розчиняється і переноситься на ганчірку.

УМОВИ БЕЗПЕЧНО?ОГ ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, УТИЛІЗАЦІЇ: роботи  проводити звикористанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Засіб зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати на відстані віл приладів опалювання та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Легкозаймиста речовина! Берегти від дії тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням, пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та  відправлені на побутове звалище.

СКЛАД: сумішевий розчинник, суміш вуглеводнів переважно аліфатичного характеру з домішкою ароматичних сполук нечіткого хімічного складу, естерів та спиртів.

Гарантійний термін придатності – 36 місяців з дати виготовлення.

 БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ!

 БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

Вироблено в Україні.

Категорія: Позначки: , ,

Опис

Органічний розчинник «Калоша» (аналог розчинника НЕФРАС С2 80/120) ТМ “ХІМРЕЗЕРВ”

Виготовлений за ТУ У 24.3-00904996-004-2004 “Розчинники”

ПРИЗНАЧЕННЯ: Органічний розчинник «Калоша» – сумішевий розчинник для ЛФМ, знежирення поверхонь. Не являється прекурсором і не підлягає ліцензуванню. Є аналогом акцизного Бензина Калоша (НЕФРАС С2 80/120). Легколеткий швидкий розчинник. 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “ОРГАНІЧНИЙ РОЗЧИННИК КАЛОША ТМ ХІМРЕЗЕРВ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.