МОРИЛКА ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ ХІМРЕЗЕРВ

 Склад: Морилка –  це розчин органічних барвників у водно-спиртових розчинниках.

  Підготовка поверхні: Поверхня дерев’яних виробів повинна бути очищеною від бруду, жиру та смоляних відкладень, добре відшліфованою. Пил видалити. Вологість деревини не більше 10±2{05c15d814e90b0d5fd745f5145017bf8454396224a762b2bd2e707baa57c2c46}. Дефекти та торці зашпаклювати водорозчинною шпаклівкою для деревини.

Не наносити морилку на пофарбовані іншими матеріалами поверхні.

  Нанесення: В промислових умовах морилка наноситься пневматичним розпиленням. В побутових умовах можна наносити пензлем, валиком або тампоном. Перед використанням злегка перемішати, при наявності осаду профільтрувати. Морилка наноситься вздовж волокон в 1-3 шари до отримання бажаного кольору. Через 1-2 хв. залишки видаляють тампоном. Мінімальний час висихання кожного шару  20 хв.

Для зменшення інтенсивності кольору морилку рекомендується розвести ацетоном, етиловим, бутиловим або ізопропиловим спиртом. При використанні інших розчинників можливе випадіння барвника в осад.

Для зовнішніх робіт морилку слід покривати атмосферостійкими лаками.

 Витрати матеріалу: На один шар покриття – 60 – 100 г/м² або 10 – 15 м²/кг.

Витрати морилки залежать від пористості деревини.

 Колір: Морилка для деревини має такі кольори:«сосна», «дуб», «золотисто-коричнева», «горіх», «горіхово-коричнева», «каштан», «червононо-коричнева», «червоне дерево»,  «бук», «вільха»,  «тик», «вишня».

Умови зберігання:   Морилки  повинні зберігатися в щільно закритій тарі, в закритих приміщеннях. Температура зберігання і транспортування  від мінус 400С до плюс 40 0С.    Уникати дії прямих сонячних променів.

Продукція пожежонебезпечна.

  Гарантія виробника: Термін придатності морилок – 36 місяців з дати виготовлення.
Виробник гарантує відповідність продукції  при дотриманні споживачем правил транспортування і зберігання.

 Фізико-хімічні показниаки: Колір морилки відповідає затвердженому зразку.

Час висихання морилки при температурі 20°С  від 20 до 40 хвилин.

Поява легкого осаду не є бракувальною ознакою.

Морилки не підлягають під дію Регламенту  за вмістом ЛОС в лакофарбових матеріалах, як  матеріал, який не створює плівку після нанесення на поверхню.

Категорія: Позначка:

Опис

МОРИЛКА ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ Хімрезерв

ТУ У 20.3–37168270–043:2016

   Сфера застосування:  морилки  призначені для імітації цінних порід деревини шляхом  фарбування  виробів з малоцінної  деревини, а також виробів з ДВП  та облицьованих натуральним шпоном дерев’яних поверхонь. Затоновані морилкою поверхні підлягають покриттю прозорими  нітроцелюлозними, алкідними або поліуретановими лаками. Морилки можна використовувати на виробництві та в побутових умовах для виготовлення та ремонту меблів. Для внутрішнього і зовнішнього застосування.

   Властивості: морилка підкреслює структуру деревини, не викликає набухання деревини, зменшує підняття ворсу. Швидко висихає, може використовуватись для деревини твердих порід. Глибоко проникає в пори деревини, дає змогу якісно її відшліфувати. Завдяки великій  концентрації барвника морилку можна використовувати для тонування нітролаків, нітрошпаклівок та політур.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “МОРИЛКА ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ ХІМРЕЗЕРВ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.