ГРУНТ-ЕМАЛЬ ВІНИЛ АКРИЛОВА, ОР, АНТИКОР “3 В 1” LUXE кольори в асортименті

380,00

Сфера застосування: Для фарбування і захисту чорних , кольорових металів, зокрема оцинкованого заліза , алюмінію , латуні. Застосовується для металевих конструкцій мостів , споруд , сільськогосподарської техніки , опор ліній електропередач , транспортних засобів та інших металевих конструкцій у відкритій атмосфері та в зонах промислових підприємств.

Властивості: Грунт – емаль антикорозійна LUXE поєднує властивості емалі , грунтовки і перетворювача іржі , містить фосфат цинку , залізну слюдку , перетворювач іржі, дозволяє наносити її на поверхню іржі до 60 мкм, а також як антикорозійне покриття для захисту металів , а також для покриття оцинкованого заліза внаслідок високої адгезії до цинку.

Категорія: ,

Опис

Тип – алкідно-уретанова ґрунт-емаль.
Призначення – призначена для фарбування поверхонь з чорного металу; може використовуватися для фарбування дерев`яних поверхонь. Об´єкти, пофарбовані ґрунт-емаллю можуть експлуатуватися ззовні та всередині приміщення.
Об`єкти для фарбування – металеві конструкції будівель, техніки, транспортних засобів, зовнішні поверхні трубопроводів, мостові споруди, паркани, перила, огорожі і т.п.
ВЛАСТИВОСТІ
• Ґрунт-емаль поєднує властивості декоративного фінішного покриття та антикорозійної ґрунтовки; • Може наноситися безпосередньо на поверхню міцно закріпленої іржі товщиною 30-40 мкм, перетворюючи її на нерозчинні комплекси і консервуючи під покриттям; • Не потребує попереднього ґрунтування поверхні, забезпечуючи відмінне зчеплення з металом та надійний довготривалий антикорозійний захист в атмосферних умовах; • Шовковисто-глянцеве покриття наряду с високими декоративними властивостями дозволяє приховати нерівності та інші дефекти поверхні; • Швидке висихання – до 6 год. – сприяє значному скороченню циклу фарбувальних робіт; • Покриття характеризується відмінною механічною міцністю, атмосферостійкістю та захищає пофарбовану поверхню на протязі 5 років; • Універсальна і легка у використанні.

Додаткова інформація

Вага 2,4 kg

Відгуки

Наразі відгуків нема.

Будьте першим, хто залишив відгук “ГРУНТ-ЕМАЛЬ ВІНИЛ АКРИЛОВА, ОР, АНТИКОР “3 В 1” LUXE кольори в асортименті”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.