ЕМАЛЬ ПАНЦИР ТМ KHIMREZERVPRO

Категорії: , Позначка:

Опис

ЕМАЛЬ ДЛЯ ДАХІВ ПАНЦИР

ТУ У 24.3-36421656-033:2010

 Склад:

Суспензія пігментів і наповнювачів в розчині акрилстирольної смоли з додаванням розчинника (ксилол) та функціональних добавок.

Призначення:

Призначена для фарбування металевих поверхонь з чорного і деяких кольорових металів (алюміній, мідь, латунь, оцинкована сталь), що експлуатуються ззовні та всередині приміщення. Також може використовуватися для фарбування мінеральних поверхонь – шиферу, бетонних поверхонь та ін.

Властивості:

Не потребує попереднього грунтування поверхні у разі нанесення на метал, так як поєднує властивості грунтовки та емалі, забезпечуючи відмінне зчеплення з поверхнею металу та довготривалий антикорозійний захист. Покриття характеризується відмінною механічною міцністю, атмосферостійкістю, водо- та солестійкістю. При нанесенні на мінеральні пористі поверхні утворює мікропористу плівку, що дозволяє основі дихати і одночасно забезпечує водонепроникність. Універсальна і легка у використанні, тиксотропна – не утворює напливів і потьоків при нанесенні, допустиме проведення робіт при низьких температурах до -10°С у разі повної відсутності на поверхні слідів замерзлої води (льоду, снігу, інею). Має відмінну покривну здатність, економічна при нанесенні.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “ЕМАЛЬ ПАНЦИР ТМ KHIMREZERVPRO”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.